2016 Classificacio i Podis

Relació de podis per categories 2016:

Categoria

 

Dorsal

Podi

Nom

Cognoms

Temps

Club

Senior

Masculí

2

1

Mohamed

Agouzal

4:43

C.A. Montornés

1

2

Carles

Montllor

4:46

Castillejo & Caceres RC

91

3

Oriol

Solé

4:47

Jas

Femení

95

1

Laura

Puigdueta

6:50

Club Hockey Palau

103

2

Paula

Ferrón

6:51

Club Hockey Palau

93

3

Alba

Reig

6:52

C.A. Castellar

Veterans C

Masculí

16

1

Tomàs

Pallejà

5:42

Universitari

11

2

Joaquin

Parejo

5:50

C.A. Mollet

12

3

Giorgio

Pili

6:01

T.R.E. Parra

Femení

7

1

Carme

Herrero

9:34

U.G.E. Badalona

13

2

Angeles

Trillo

9:35

 

 

 

 

 

 

 

Veterans B

Masculí

44

1

Miguel

Nocelo

5:11

Mindundis T.Castellbisbal

42

2

Jose

Reina

5:16

Iss. L’Hospitalet

37

3

Julio Jose

Navaz

5:24

Corredors Cat

Femení

24

1

Magda

Gil

6:57

        Parets del Vallès

32

2

Mª Carmen

Ramos

7:06

Runners Sant Adrià

45

3

Maria

Font

7:12

Prorunners Calella

Veterans A

Masculí

3

1

Albert

Reixach

5:02

Ca. Olot Terra de Volcans

74

2

Joan

Palomeras

5:14

C.A. Palau Solità

63

3

Santi

Ferreruela

5:19

Ce. Picornell Amfora

Femení

65

1

Inés

Carazo

5:58

C.A. Calderí

59

2

Mayte

Martín

6:59

Nemràpid R.C.

187

3

Vanesa

Martínez

7:05

C.A. Palau

Junior

Masculí

110

1

Oussama

Blal

5:02

G.A.Lluïsos Mataró

109

2

Dan

Vivas

5:03

G.A. Lluïsos Mataró

108

3

Damian

Lucas

5:03

Atletisme Calella

Femení

185

1

Yasmina

Mesa

6:12

C.A. Canovelles

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

Cadet

Masculí

113

1

Joan Pol

Ivorra

5:49

C.A.Parets

115

2

Manuel

Gamarra

5:54

 

114

3

Marc

Gonzalez

6:11

 

Femení

116

1

Mariona

Colomer

7:08

Hockey Club Palau

180

2

Ona

Aparicio

7:20

Hockey Club Palau

183

3

Aina

Serra

7:24

 

Infantil

Masculí

181

1

Ruben

Pech

6:27

C.A. Sant Feliu

125

2

Alejandro

Herrero

6:31

 

119

3

Sergi

Cattaneo

6:35

Atletisme Sant Just

Femení

123

1

Laia

Valero

8:08

 

124

2

Aina

Gayolà

8:29

 

 

 

 

 

 

 

Aleví

902m

Masculí

128

1

Izan

De Haro

3:14

Ripollet Unió Atletica

132

2

Eric

Bello

3:15

C.A. Mollet

137

3

David

Castro

3:20

C.A. Ripollet

Femení

129

1

Nerea

Rosell

3:30

C.A. Viladecans

145

2

Laia

Romero

3:31

C.A. Mollet

142

3

Daniela

Moral

3:33

C.A.Mollet

Benjamí

451m

Masculí

156

1

Rubén

Torrente

1:38

C.A. Mollet

148

2

Alex

Juan

1:48

 

159

3

Alan

Garcia

1:49

Sant Feliu Corre

Femení

152

1

Rebeca

Melero

1:43

C.A. Mollet

157

2

Elena

Vallespin

1:53

 

150

3

Aina

Galmes

1:54

 

Prebenjamí

451m

Masculí

167

1

Arneu

Romero

1:48

Corredors Cat

168

2

Marc

Jiménez

1:51

Chakotan Team Runners

170

3

Eloi

Alcaraz

1:59

C.A. Calderí

Femení

163

1

Júlia

Mumbrú

1:57

Hockey Club Palau

162

2

Jana

Méndez

2:06

 

165

3

       Sara

Bellido

2:09

C.A. Mollet